Biyografi

Su Bige Korucu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Dizileri?

Su Bige Korucu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Su Bige Korucu’dan söz edeceğiz.

Su Bige Korucu Kimdir?

  • Model.

8 Mart 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Su Bige Korucu, model olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü’nde tamamlayan Su Bige Korucu, 2021 Miss Turkey yarışmasında dördüncülük elde etmiştir. Güzel oyuncu Su Bige Korucu, 2019’dan beri çeşitli reklam filmlerinde rol almaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Su Bige Korucu 1.73 m boyundadır ve 56 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Su Bige Korucu, oyunculuk çalışmalarına Sökmen Talent Menajerlik bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Su Bige Korucu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sokmentalent.com, Su Bige Korucu, erişim tarihi: 2 Ekim 2022
  • hurriyet.com.tr, Miss Turkey 2021,,,, erişim tarihi: 2 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds