Su Dura Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Su Dura kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Su Dura’dan söz edeceğiz.

Su Dura Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Ağustos 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Su Dura, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Su Dura, son olarak Can Kırıkları adlı dizide ”Oya” karakterine hayat vermiştir. Su Dura, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmekte; başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

İlginizi Çekebilir:  Damla Turgutlu Soybaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Su Dura 1.65 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Su Dura, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Su Dura hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Serhan İlbeyi Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Su Dura ile İlgili Aramalar

Google’da Su Dura ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Su Dura aslen nereli, Su Dura kimdir nerelidir, Su Dura kim nereli, Su Dura boyu kaç, Su Dura kilosu ne, Su Dura instagram hesabı, Su Dura oynadığı diziler neler?, su dura sevgilisi var mı, su dura sevgilisi kim

İlginizi Çekebilir:  Berk Güneşberk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara