Murat Ceylan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Murat Ceylan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı? ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Survivor Türkiye’nin sunuculuğunu yapan Murat Ceylan’dan söz edeceğiz.

Murat Ceylan Kimdir?

  • Oyuncu
  • Sunucu
  • Müzisyen

Survivor Türkiye’nin sunuculuğunu üstlenen Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 33 Yaşındadır. Burcu Boğadır. Liseden mezun olduktan sonra Londra’ya gitmiş, Londra da Central Saint Endüstriyel Tasarım okumuştur. Daha sonra İstanbul’a gelmiş, İstanbul Devlet Konservatuvar Profesörü Ergican Saydam’dan Müzik dersi almıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. Murat Ceylanı ilk olarak 2013 yılında Panama da yapılan Survivor Türkiye’nin 3. sezonunda Ünlüler-Gönüllüler yarışında gönüller tarafında yarışırken tanıdık, daha sonra 2018 yılında Survivor ALL Starda tekrardan karşımıza çıkmıştır.

Survivor dışında 17 Eylül 2014 yılında TV8 de yayınlanan Para Bende adlı programda Almeda Abazi ile yarışmıştır. 2016 Yılında da Familya adlı dizide Ateş rolüyle ekranlarda olmuştur. Bunu yanı sıra müzisyenlikte yapmıştır. 2016 yılında söz ve müziği kendisine ait olan “Yeni Nesil” albümünü çıkarmıştır. Murat Ceylan aynı zamanda 7 yıldır profesyonel olarak fitness ile ilgilenmektedir. Ayrıca Futbol ve Binicilik lisansı bulunan sunucu, Piyona ve Gitar çalmayı da bilmektedir. 2020 Yılından beri Survivor Türkiye’nin sunuculuğunu üstlenmekte olan Murat Ceylanın sevgilisi yoktur. Instagram da aktif olarak paylaşım yapan Murat Ceylanın, 1.2 Milyon takipçisi vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Murat Ceylan 1.80 m boyundadır ve 73 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Murat Ceylan, sosyal medya hesaplarından paylaşımlarına devam etmektedir. Murat Ceylan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.