Biyografi

Şura Asel Şener Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Dizileri?

Şura Asel Şener kimdir, nereli ve kaç yaşında, annesi babası kimdir, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şura Asel Şener’den söz edeceğiz.

Şura Asel Şener Kimdir?

  • Oyuncu.

2016 yılında İstanbul’da dünyaya gelen gelen Şura Asel Şener, oyuncu olarak tanınmaktadır. Çocuk oyuncu Şura Asel Şener, ilk oyunculuk deneyimini ise 2022 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel ve Yurdaer Okur’un yer aldığı Hakim adlı dizide oynayarak yaşamıştır. Çocuk oyuncu Şura Asel Şener, söz konusu dizide Cuma’nın kız kardeşi karakterine hayat vermiştir. Çocuk oyuncu Şura Asel Şener, oyunculuk çalışmalarını Sevinç&Meltem Ajans bünyesinde devam etmektedir.

Çocuk oyuncu Şura Asel Şener 1.15 m boyundadır ve 19 kilodur. Çocuk oyuncu Şura Asel Şener hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, (başlık: Şura Asel Şener, erişim tarihi: 9 Nisan 2022).
  • sevincmeltemajans.com, (Şura Asel Şener, erişim tarihi: 9 Nisan 2022).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.