T Cetveli Nerede Satılır?

T cetveli nerede satılır, nerede bulmak mümkündür? Daha önceki yazılarımızda okul araç gereçlerle ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca T cetvelinin nerede satıldığından söz edeceğiz.

T Cetveli Nerede Satılır?

T Cetveli

T – cetveli T mühendislik, mimarlık, teknik ressamlık mesleklerinin temel kullandıkları ekipmanlar arasında yer alıyor. Ayrıca T Cetveli kırtasiyeler de ve kitap evlerinde satılıyor. Kırtasiye ürünleri satan AVM’lerden de satın alabilirsiniz. Aynı zamanda farklı modellerdeki t cetvelini internetten alışveriş yapılan online alışveriş sitelerinde de bulmak mümkün.

T Cetveli Nedir?

T cetveli baş ve cetvel kısmından oluşan, yatay çizgi ve üzerine yerleştirilen gönyeler ile dikey ve farklı açıların çizilmesini sağlayan ekipmandır. Ahşap, alüminyum, plastik ve akrilik gibi farklı başlık çeşitleri mevcuttur. T-Cetvelinin kendisi ise sert ahşap ya da sert plastik kullanılarak yapılmaktadır. Bir bütün halinde satılan modelleri olduğu gibi sökülüp takılabilen takılan seçenekleri de mevcut. Kullanım alanına yönelik, farklı boyutlarda satın alma seçeneklerinde var.

Görsel Kaynak: Amazon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle