Brain Test 270. Seviye “Yine Çok Sinirli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda kullanıcıların zekasını ölçen ya da daha doğru bir ifadeyle kullanıcıların zeka seviyesini ölçtüğünü iddia eden birbirlerinin aynısı olan zeka sorusu oyunları türedi. Tekrar edelim bu oyunların birbirinden hiçbir farkı yok. Brain Test de onlardan biri. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “yine çok sinirli” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 14. Seviye “Para Hangi Elde” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Seviye 270: Yine Çok Sinirli 

Evet, sürekli sinirlenen, ağlayan uçan kaçan, prens olmak isteyen atlarla, çocuklarla oyunu tamamladık. Bu soruda da neden sinirli olduğu bilinmeyen bir küçük çocuğun sinirli olma halini ortadan kaldırmamız isteniyor bunun için ne yapmak gerekiyor? 

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 26. Seviye “Piyanoyu Ortadan Kaldır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Ters Çevir 

Elinizde telefonu ters çevirerek çocuğun halıya yatmasına ve ters devrilmesine neden olun. Böylece çocuğun sinirli olma hali ortadan kalkacaktır. Bu sayede sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit. 

İlginizi Çekebilir:  Babalık İzni Nedir? Ne Kadardır? Babalık İzin Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorularda ilk başvuracağımız yöntem soru cümlesini iyi okumak ve iyi anlamak gerekiyor. Öte yandan bazı sorularda ekranda hareket eden her nesneye özenle bakmak lazım. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, sağa sola dokunmak veya ters düz etmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce