Semih Özsoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Şirketleri

Semih Özsoy kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Semih Özsoy’dan söz edeceğiz.

Semih Özsoy Kimdir?

  • Fenerbahçe Başkan Vekili

29 Nisan 1968 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Semih Özsoy, ilkokul ve lise öğrenimi tamamladıktan lisans eğitimine başlamış ve ardından da yüksek lisan eğitimine devam etmiştir. Fenerbahçe Başkan vekili olan Semih Özsoy, 2013 yılına kadar basketbol şube sorumlusu olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde göre yapmıştır. Semih Özsoy, evli ve iki çocuk babasıdır.

Şirketleri (Firmaları)

Semih Özsoy aynı zamanda bir iş adamı olarak kariyerini sürdürmektedir. Semih Özsoy’un firmaları sanayi ve tekstil üzerinedir.

Ali Koç Bizzat Teşekkür Etti

Ali Koç’un Haziran 2018’de yapılan seçimlerde başkan olarak seçilmesinde büyük emeği olan Semih Özsoy, bu desteğinin ardından Ali Koç’un en yakınındaki isimlerden biri oldu. Mazbata töreninde konuşan Vefa Küçük ise kendisi hakkında ”Ali Koç’un bahsettiği gibi, seçimin kazanılmasında çok büyük payı olan eski yöneticimiz Semih Özsoy’dur” ifadelerine yer vermişti.

Fenerbahçe’nin Aziz Yıldırım’dan sonra başkanlığa gelen Ali Koç’un vekili olan Semih Özsoy, maç sonrası basın açıklamalarında söylediği sözlerle zaman zaman gündeme gelmiştir.

FETÖ Kumpası ile Şampiyon Oldular

14 Nisan 2019 tarihinde oynanan ve 1-1 sona eren Fenerbahçe-Galatasaray maçından sonra ”FETÖ kumpasıyla başkanımız içerideyken şampiyonluk aldılar. Bir daha da öyle bir şey yaşayamayacaklar.” şeklinde açıklama yapan Semih Özsoy’un bu sözleri çok konuşuldu.

12 Şubat 2019 %100 Futbol Programı

Fenerbahçe’nin sezona kötü başlaması, alınan kötü sonuçların artarak devam etmesi, hoca ve kadro tercihi, taraftarların tepkisi ve yönetimdeki kararları açıkladığı %100 Futbol programını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting