Biyografi

Tanju Akdoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tanju Akdoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ünlü YouTube ve Instagram fenomeni Tanju Akdoğan’dan söz edeceğiz. 

Tanju Akdoğan Kimdir? 

Özellikle Instagram ve Youtube üzerinden paylaştığı video ve fotoğraflarla popüler olan Tanju Akdoğan, TIR şöförlüğü yapmaktadır. İşini oldukça seven ve bu alanda Türkiye’nin en çok takip edilen TIR şöförlerinden olan Tanju Akdoğan hakkında merak edilen soruları sizlerle paylaşacağız. 

Kaç Yaşında? 

Sosyal medya platformu Instagram’da 500 binden fazla takipçisi bulunan Tanju Akdoğan, 27 yaşında. Buğra Akpınar ile yaptığı bir röportajda yaşının 27 olduğunu belirtmiş ve sosyal medyada da 3-4 yıldır aktif olduğunu ifade etmişti. 

Sevgilisi Var mı?

Yine Buğra Akpınar ile yaptığı bir röportajda Akpınar’ın “gönlünde birisi yok mu” sorusuna gönlünde birisinin olduğunu, bu kişiyle henüz 13 yaşındayken çıkmaya başladıklarını daha sonra 18 yaşındayken ayrıldıklarını belirterek gönlünde birisi varken başka birilerine sevgisini paylaşamayacağını ifade etmişti. 

Buğra Akpınar ile olan röportajında bir keresinde Bursa Çevre yolunda ehliyetine ve arabasına el konulduğu olayını anlatan Tanju Akdoğan, bu olayda Bursa halkının desteğini anlatmış ve onların desteği ile arabasına ve ehliyetine tekrar kavuştuğunun altını çizmişti. 

TIR sevdasının çocukluktan geldiğini söyleyen Tanju Akdoğan, özellikle Renault marka TIR’lara karşı da özel bir sempatisinin olduğu vurgusunu yapmıştı. Türkiye’de TIR şöförlerinin trafik canavarı oldukları konusuna da değinen Tanju Akdoğan bu konuda şöförlere anlayış gösterilmesi gerektiğini, bazen onların da yetişmesi gereken işlerinin olduğunu söylemişti. 

Oldukça samimi ve cana yakın bir kişiliği olan Tanju Akdoğan aynı zamanda mütevazı karakteri ile de yüzbinlerce kişi tarafından oldukça sevilen ve beğenilen birisi. 

Kendisinin YouTube üzerinden yayın yapan The Makina isimli kanalda Buğra Akpınar ile beraber gerçekleştirdiği bu keyifli röportajın tamamını aşağıda yer alan link aracılığıyla izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds