Tiktok Fenomeni Celil Taşçı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomenleri arasında yer alan Celil Taşçı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok fenomenleri arasında yer Celil Taşçı’dan söz edeceğiz. 

Celil Taşçı Kimdir? 

1989 senesinde Zonguldak’ta dünyaya gelen Celil Taşçı, şu anda İstanbul’da ikamet ediyor. 31 yaşındaki Tiktok fenomeni Celil Taşçı, lise mezunu olmasına rağmen eğitim hayatına devam etmektedir. Kariyerinde kısa bir süre sağlık personeli olarak çalışan Taşçı, Türkiye’nin önde gelen GSM operatörlerinden olan Turkcell’de 2010 yılından beri çalışmaya devam etmektedir. Taşçı, şu anda Turkcell bünyesinde bayi müdürü olarak görev yapmaktadır. 

İlginizi Çekebilir:  Instagram ve Tiktok Fenomeni Gamze Özay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Çekmiş olduğu videoları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve onbinlerce kişi tarafından takip edilen Celil Taşçı, arkadaşlarının tavsiyesi üzerine Tiktok üzerinden video çekmeye başlamış ve kısa sürede ilgi görmeyi başarmış. 

Kendisine göndermiş olduğumuz isteği kırmayan Celil Taşçı, kişiliği hakkında da birkaç noktayı bizimle paylaştı. Biz de şimdi sizinle bu birkaç noktayı şöyle paylaşalım: 

İlginizi Çekebilir:  Ulus Baker Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ulus Baker Kitapları

“Terazi burcuyum. Kendimi tamamen doğal pozitif biri olarak görüyorum ve enerjimden hiçbir şey kaybetmedim. Kendimi çok yükseklerde görmek bana göre değil. İnsanlar tarafından sevgi, hoşgörü ve yardımseverliğimle tanınırım. İşimi ve insanlarla iletişim içinde olmayı seviyorum. Doğal ve sadelikten yanayım her zaman. Tiktok maceram arkadaşlarımın ısrarı ile başladı. Ben yapmış olduğum videolarla insanların yüzünü güldürmek ve onlara fayda sunmak ve doğruyu yanlışı kendi fikrimce göstermekti. Bir şekilde insanlarla temas halinde olmayı, onlara pozitif olmayı göstermeyi benimsiyorum. 

İlginizi Çekebilir:  Yiğit Çelebi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce