Tansu Sıla Çakır (Sıla Öngün) Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Sıla Öngün ya da Tansu Sıla Çakır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı mankenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tansu Sıla Çakır’dan söz edeceğiz.

Tansu Sıla Çakır Kimdir?

  • Manken

Sıla Öngün ya da Tansu Sıla Çakır. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tansu Sıla Çakır, aslen Selanik göçmenidir. Lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetisyenlik bölümünde tamamlamıştır. 2016 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde eden Tansu Sıla Çakır, aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır. Annesi ve babası memurdur. ONURSAL A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün ile evlidir ve bu evliliğinden Hera adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Boyu ve Kilosu?

– Başarılı oyuncu Tansu Sıla Çakır 1.72 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tansu Sıla Çakır, mankenlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tansu Sıla Çakır hakkında merak edilen aslen nereli, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.