Taylan Yıldız Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Taylan Yıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda İYİ Parti’nin önemli isimlerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Taylan Yıldız”dan söz edeceğiz.

Taylan Yıldız Kimdir?

1980 senesinde doktor bir baba ve röntgen teknisyeni bir annenin çocuğu olarak İzmir’de dünyaya gelen Taylan Yıldız, lise eğitimi ilk olarak Karşıyaka Anadolu Lisesi’nde daha sonra da İzmir Fen Lisesi’nde tamamladı. Fen Lisesi’nde devam ederken yüksek lisans tezi seviyesinde gösterilen ‘Soma Termik Santrali’nde atık küllerin içindeki yanmamış kömürlerin geri kazanımı ve kül dağlarının çevresel etkileri’ konusunda bir proje geliştirdi.

Lise eğitiminin ardından Boğaziçi Üniversitesi’ni kazanan Taylan Yıldız, bu üniversitede Endüstri Mühendisliği’nden onur derecesi ile mezun oldu.

Ardından Massachusetts Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Taylan Yıldız, 2003 senesinde tüm dünya genelinde en fazla 2 kişinin kabul aldığı Stanford Üniversitesi’ndeki İşletme Doktorası Pazarlama programını tam burslu olarak bitirdi.

Taylan Yıldız ile İlgili Aramalar

Google’da Taylan Yıldız ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; taylan yıldız eşi taylan yıldız ibb taylan yıldız twitch dr taylan yıldız kimdir taylan yıldız ermenimi taylan yıldız ekşi taylan yıldız asme to sera indir taylan yıldız sanatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: