Temi Karahan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Temi Karahan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Temi Karahan’dan söz edeceğiz.

Temi Karahan Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Temi Karahan Yılmazer. 23 Aralık 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Temi Karahan, oyunculuk eğitimlerini İstanbul Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar Bölümü’nde almıştır. Sonrasında ise Karagül adlı dizinin reji ekibinde görev alan Temi Karahan, ardından da Deniz Yıldızı adlı dizide görev almıştır. Daha sonra ise ATV’de yayınlanmaya başlayan Temi Karahan, bu dizide Sedef rolünde oynamıştır. Temi Karahan, 2019 senesinde Barışcan Yılmazer ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Aren adında bir çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ayberk Pekcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Temi Karahan hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Temi Karahan ile İlgili Aramalar

Google’da Temi Karahan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Temi Karahan aslen nereli, Temi Karahan boyu kaç, Temi Karahan eşi kimdir, Temi Karahan instagram, Temi Karahan kilosu ne, Temi Karahan oynadığı diziler, Temi Karahan aslen nereli, Temi Karahan kim

İlginizi Çekebilir:  Edip Zeydan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir