Biyografi

Mehtap Altunok Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Mehtap Altunok kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mehtap Altunok’tan söz edeceğiz.

Mehtap Altunok Kimdir?

  • Oyuncu.

1972 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Mehtap Altunok, lisans eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’nde İşletme üzerine almıştır. Aynı zamanda Newyork’ta Stella Adler’de oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Mehtap Altunok, bir dönem NTV kanalında hava durumu sunucusu olarak görev yapmış ve birçok dizi ve filmde de rol almıştır. Ayrıca seslendirme sanatçısı olarak da görev yapmaktadır.

2005 yılında ekranlarda yayınlanan Beyaz Gelincik adlı dizide Nar rolünde oynayan Mehtap Altunok, daha sonrasında ise Show TV ekranlarında yayınlanan Doktorlar adlı dizide Jülide rolünde oynamış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 200’den fazla reklamda rol alan Mehtap Altunok, TRT ekranlarında yayınlanan Baba Candır adlı dizide Müjde rolünde oynamıştır. Mehtap Altunok, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Çatı Katı Aşk isimli dizide Şenay rolünde oynamıştır.

Oynadığı Diziler?

Çatı Katı Aşk (Şenay) – 2020
Baba Candır (Müjde) – 2015 / 2016
Doktorlar (Jülide) – 2008
Tutsak (Melisa) – 2007
Genco (Tülin Hoca) – 2007 / 2008
Beyaz Gelincik (Nar) – 2005 / 2006

Mehtap Altunok ile İlgili Aramalar

Google’da Mehtap Altunok ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mehtap Altunok evlendi Mehtap Altunok eşi Mehtap Altunok Instagram Mehtap altunok ekşi Mehtap Altunok yaş Mehtap Altunok carrefour reklamı Mehtap Altunok evli mi Mehtap Altunok son hali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds