Biyografi

Pamir Pekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Pamir Pekin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Pamir Pekin’den söz edeceğiz.

Pamir Pekin Kimdir?

  • Oyuncu.

31 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Pamir Pekin, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir dönem modellik de yapan Pamir Pekin ayrıca çeşitli reklam filmlerinde rol almıştır. Öte yandan Hülya Avşar’ın “A Benim Akılsızım” adlı şarkısının klibinde de rol almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Komiser Nevzat karakteri ile yaşayan Pamir Pekin, sonrasında 2013 yılında Güzel Çirkin dizisinde Serdar karakterine hayat vermiştir. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Elkaz Mirza; Gönül İşleri dizisinde Komiser Kemal; İlişki Durumu: Karışık dizisinde Murat; Gülümse Yeter dizisinde Kemal; Hayat Şarkısı dizisinde Hazer; Tutsak dizisinde Kenan karakterine hayat vermiştir.

Başarılı oyuncu Pamir Pekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Yuvamdaki Düşman adlı dizide Murat rolünde oynamış ve son olarak Bir Annenin Günahı adlı dizide İbrahim karakterine hayat vermiştir.

Pamir Pekin ile İlgili Aramalar

Google’da Pamir Pekin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Pamir Pekin Instagram Pamir Pekin dizileri Pamir Pekin Evli mi Oyuncu Pamir Pekin Pamir Pekin Instagram resmi Pamir Pekin eşi Pamir Pekin yeni dizisi Pamir Pekin abisi, pamir pekin aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi