Tibet Tursun Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Tibet Tursun kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tibet Tursun’dan söz edeceğiz.

Tibet Tursun Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Osman Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tibet Tursun, ortaokul eğitimine devam etmektedir. Bu zamana kadar reklam filminde görev alan Tibet Tursun, oyunculuk çalışmalarına Leyla Şirin Ajans bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Tibet Tursun, 2015 senesinde FOX TV ekranlarında yayınlanan İnadına Aşk adlı dizide İdris Barutçu karakterine can vermiştir. Başarılı ve genç oyuncu Tibet Tursun, sonrasında ise TRT 1’de yayınlanan Yalaza adlı dizide Arda Aktürk karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  FOX TV Ana Haber Sunucusu Selçuk Tepeli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Tibet Tursun ile İlgili Aramalar

Google’da Tibet Tursun ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tibet Tursun 2020 Tibet Tursun kaç yaşında Tibet Tursun yaş Tibet tursun 2021 Tibet Tursun şimdiki hali Tibet Tursun Instagram Tibet tursun kaç yaşında 2021, tibet tursun aslen nerelidir, tibet tursun boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Alperen Duymaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara