Eşref Seyitoğlu Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Eşref Seyitoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eşref Seyitoğlu’ndan söz edeceğiz.

Eşref Seyitoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Ocak 1976 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Eşref Seyitoğlu, Bizim Evin Halleri adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Başarılı oyuncu Eşref Seyitoğlu, bu zamana kadar Söz, Mehmet: Bir Cihan Fatihi, Aziz, Oyunbozan, Maral gibi çeşitli projelerde görev almıştır. Eşref Seyitoğlu, aynı zamanda Eşkıya Hükümdar Olmaz adlı dizide Cemal karakterine hayat vermiştir. Eşref Seyitoğlu, daha sonrasında ise Star TV ekranlarında yayınlanan Babil adlı dizide Erkut rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram ve YouTube Fenomeni Eylül Bahar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eşref Seyitoğlu 1.78 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eşref Seyitoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Eşref Seyitoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Özlem Tokaslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Eşref Seyitoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Eşref Seyitoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eşref seyitoğlu aslen nereli, eşref seyitoğlu boyu kaç, eşref seyitoğlu kilosu kaç, eşref seyitoğlu kimdir nerelidir, eşref seyitoğlu hangi dizilerde oynadı, eşref seyitoğlu instagram hesabı.

İlginizi Çekebilir:  Ozan Yiğit Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara