Tiktok Fenomeni Aytekin Dolaş (zodiec) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Aytekin Dolaş (zodiec) kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aytekin Dolaş’tan (zodiec) söz edeceğiz.

Aytekin Dolaş (zodiec) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Son zamanların şüphesiz en çok kullanılan ve tercih edilen sosyal medya platformlarından biri Tiktok ancak en fazla tercih edileni demek fazla iddialı olur. Fakat özellikle genç kesim arasında özellikle 13-21 yaş arasında hayli popüler olan ve çabucak şöhret basamaklarını tırmanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği platform Tiktok. Nitekim, burada takipçi sayısını artıran ve popüler olan fenomenler Instagram ve YouTube hesaplarında da takipçi sayısını artırıyor. Bu fenomenler arasında Aytekin Dolaş yani zodiec de bugünkü yazımızın konusu. Dolaş hakkında merak edilenleri aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Ecem Sena Bayır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Tiktok’ta fazlasıyla meşhur ve popüler olan Aytekin Dolaş, hem Tiktok’ta hem de diğer sosyal medya hesaplarında zodiec ismini kullanmasıyla da dikkat çekiyor. YouTube hesabından paylaştığı bir videoda 18 yaşında olduğunu, üniversiteye hazırlandığını ifade etmiştir.

Boyu?

Öte yandan takipçiler, beğendikleri ya da hoşlarına gittikleri fenomenlere ait bütün detayları öğrenmek istiyorlar. Bir fenomeninin boyunun kaç olduğu da bunlardan biri. Aytekin Dolaş yani zodiec, bir videosunda boyunun 1.75 olduğunu ifade etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni ve Müzisyen Melis Fiş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sevgilisi Var mı?

Yine söz konusu YouTube üzerinden paylaştığı bir videoda sevgilisinin olmadığın belirtmiştir. Ancak hiç sevgilisi olup olmadığından ya da eski sevgilisinden neden ayrıldığından söz etmemiştir. Kısacası şu anda Aytekin Dolaş’ın sevgilisi bulunmuyor.

Aytekin Dolaş Hakkında Merak Edilenler

Bu sene son lise sona geçtiğini ifade eden Aytekin Dolaş, eşit ağırlık öğrencisi olduğunu, amacının yurt dışında okumak olduğunu ve IELTS sınavlarına da çalıştığını ifade etmiştir. Öte yandan en sevdiği renklerin beyaz ve turkuaz olduğunu belirten Dolaş, vücudunda özellikle gözlerini çok sevdiğini ancak kaşlarından pek fazla memnun olmadığını sözlerine eklemiştir. Aynı zamanda Aytekin Dolaş, üniversite tercihini Bilgi ya da Bahçeşehir Üniversitesi’de Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde okumak istediğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir:  Cem Yiğit Üzümoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sosyal Medya Hesapları

Zodiec kullanıcı ismiyle YouTube’da yayın yapan Aytekin Dolaş’ın burada 20 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan asıl çıkışını sağladığı Tiktok üzerinde 650 binden fazla takipçisi ve 30 milyondan fazla beğenisi bulunan Dolaş’ın Instagram üzerinde de 120 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Aytekin Dolaş (zodiec) ile İlgili Aramalar

Google’da Aytekin Dolaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; zodiec aytekin dolaş kimdir, zodiec kaç yaşında, zodiec nereli, zodiec boyu, zodiec tiktok kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - instagram takipçi satın al - PCR Testi