Tiktok Fenomeni Burak Etçi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Burak Etçi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burak Etçi’den söz edeceğiz.

Burak Etçi Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Tiktok’ta büyük ün sahibi olan ve Instagram’da da yeni yeni takipçi sayısını artırmaya başlayan Burak Etçi, şimdiden sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer almaya başlamıştır. Daha önce olduğu gibi bu yazımızda da Burak Etçi hakkında merak edilenleri başlıklar halinde aşağıda sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kaç Yaşında?

Şimdiden sosyal medyada büyük bir üne kavuşan ve takipçi sayısını artıran Burak Etçi, aynı zamanda kendisini seven binlerce fana da sahiptir. Etçi hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Sosyal medya fenomeni Etçi, şu anda 19 yaşında olduğunu ifade etmektedir.

Nereli?

Diğer fenomenler gibi Burak Etçi hakkında da en çok merak edilen ikinci soru nereli olduğudur. Sosyal medyanın ünlü simalarından olan Burak Etçi, bir videosunda Nevşehirli olduğunu dile getirmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Nurşim Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu?

Çekmiş olduğu videolardan ve fotoğraflarından da anlaşılacağı üzere kendisi hayli uzun boyludur. Sosyal medya fenomeni Burak Etçi, bir videosunda 1.90 boyunda olduğunu ifade etmektedir.

Burcu?

Öte yandan yukarıda yer alan konu başlıkları kadar merak edilmese de bazı takipçileri kendisinin burcunu da merak etmektedir. Sosyal medya fenomeni Burak Etçi, Koç burcudur.

Sevgilisi Var mı?

Aynı zamanda Burak Etçi, Tiktok fenomenlerinin kendilerini kısaca tanıttıkları bir videoda sevgilisinin olmadığını dile getirmiştir. Öte yandan en sevdiği rengin mor olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Öykü Özmakinacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok’ta oldukça popüler olan Burak Etçi’nin bu platform üzerinde 310 binden fazla takipçisi ve 15 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde de 13 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Burak Etçi ile İlgili Aramalar

Google’da Burak Etçi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; burak etçi kimdir, burak etçi nereli, burak etçi kaç yaşında, burak etçi tiktok, burak etçi instagram, burak etçi tiktok kimdir, burak etçi boyu, burak etçi sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara