Biyografi

Tiktok Fenomeni Efe Yeşilyurt (efe1kingx) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Efe Yeşilyurt (efe1kingx) , nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Efe Yeşilyurt’tan (efe1kingx) söz edeceğiz.

Efe Yeşilyurt (efe1kingx) Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle Tiktok üzerinde çok fazla sayıda bir takipçi sayısına ulaşan Efe Yeşilyurt, daha çok kullanıcı adı olan efe1kingx ya da efe1king ismi ile biliniyor. Sosyal medya platformları üzerinden de bu isimde yayın yapan Efe Yeşilyurt isimli sosyal medya fenomeni, şimdiden tüm mecralarda popüler olmuş durumda. Kendisini takip eden milyonlarca kişi bulunuyor. Ayrıca çeşitli sosyal medya platformları üzerinde de çok fazla sayıda takipçilerinin oluşturduğu fan sayfaları bulunuyor. Efe Yeşilyurt yani efe1kingx hakkında merak edilen bazı soruların yanıtlarını aşağıda başlıkalr halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Efe Yeşilyurt özellikle Tiktok üzerinde çok büyük bir takipçi sayısına sahiptir. Öte yandan diğer sosyal medya platformları üzerinde de önemli bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Efe Yeşilyurt yani efe1kingx hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu yer alıyor. Sosyal medya fenomeni bir videosunda 17 yaşında olduğunu ifade etmiştir.

Nereli?

Öte yandan sosyal medya fenomeni Efe Yeşilyurt hakkında merak edilen bir diğer soru nereli olduğu ile ilgilidir. Tüm platformlar üzerinde efe1king ya da efe1kingx kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmakta olan Efe Yeşilyurt aslen Trabzon Of’ludur. Sosyal medyada bazı yerlerde 61 sayısını sıklıkla belirtmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Büyük çıkış yakaladığı Tiktok üzerinde 700 binden fazla takipçisi ve 10 milyondan fazla beğenisi bulunan Efe Yeşilyurt’un (efe1kingx) Instagram üzerinde de 40 binden fazla takipçisi bulunuyordu ancak hesabı kapandı. YouTube kanalında ise 15 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

Efe Yeşilyurt (efe1kingx) ile İlgili Aramalar

Google’da Efe Yeşilyurt (efe1kingx) ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; efe yeşilyurt efe1kingx kimdir, efe1kingx aslen nereli, efe1kingx kaç yaşında, efe1kingx tiktok, efe1kingx instagram, efe1kingx sevgilisi, efe1kingx videoları, efe1kingx gerçek adı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds