Tiktok Fenomeni Şahin Yılmaz (şakombey) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Şahin Yılmaz (şakombey) kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şahin Yılmaz’dan (şakombey) söz edeceğiz.

Şakombey Şahin Yılmaz Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle Tiktok’un en çok konuşulan isimlerinden olan şakombey, burada hayli geniş bir takipçi kitlesine hitap ediyor. Şahin Yılmaz hakkında merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle aşağıda paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden olan ve özellikle Tiktok’ta hayli popüler olan Şahin Yılmaz yani Şakombey hakkında en çok merak edilen soru kaç yaşında olduğudur. Şimdiden büyük bir popülarite yakalayan Şahin Yılmaz (şakombey) şu anda 19 yaşındadır.

Nereli?

Tiktok’un en çok takip edilen fenomenlerinden olan Şahin Yılmaz, bir videosunda Kayserili olduğunu ifade etmiştir. Doğduğu yerin Kayseri’ye 15 dakika Sivas merkeze ise 4 saat uzaklıkta olduğunu dile getirmektedir. Öte yandan kendisi İstanbul Levent’te Gültepe semtinde yaşamaktadır.

Boyu?

Özellikle kullanıcı ismi olan Şakombey ile dikkat çeken Şahin Yılmaz hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de boyunun kaç olduğudur. Tiktok fenomeni Şakombey yani Şahin Yılmaz, bir videosunda 1.75 boyunda olduğunu ifade etmiştir.

Sevgilisi Var mı?

YouTube hesabı üzerinden paylaştığı bir videoda Şahin Yılmaz yani Şakombey, sevgilisinin olmadığını belirtmiştir. Yani kendisinin şu anda sevgilisi bulunmuyor. Ancak sevgilisinin ismini açıklamak için de böyle bir açıklama yapmış olabilir.

Sosyal Medya Hesapları

Kendi kullanıcı ismi olan Şakom Bey adıyla açtığı YouTube Kanalında 10 binden fazla abonesi bulunan Şahin Yılmaz’ın (şakombey) asıl çıkışını sağladığı Tiktok üzerinde 1.5 milyondan fazla takipçiye ve 30 milyondan fazla beğeniye sahiptir. Öte yandan Instagram hesabında da 40 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Şakombey (Şahin Yılmaz) Hakkında Merak Edilenler

Öte yandan Çukur dizisini izlediğini ve çok sevdiğini ifade eden Şahin Yılmaz (şakombey), annesi ile babasının ayrı olduğunu annesi ile beraber yaşadığını belirtmektedir. Hayatta en çok korktuğu şeyin ölüm ya da yalnız kalmak olduğunu ifade ediyor, en sevdiği yemeklerin kızartma ve hamburger olduğunu belirtmiştir.

Şahin Yılmaz ile İlgili Aramalar

Google’da Şahin Yılmaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şahin yılmaz kimdir nerelidir, şahin yılmaz aslen nereli, şahin yılmaz, şakombey nereli, şakombey kaç yaşında, şakombey gerçek adı, şakombey tiktok, şakombey instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: