Tiktok Fenomeni Emrullaholg Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Emrullaholg kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Emrullaholg’den söz edeceğiz.

Emrullaholg Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Özellikle Tiktok üzerinden çok büyük bir takipçi sayısına ulaşan ve popülerliğini diğer mecralar üzerinde de devam ettiren Emrullaholg, şimdiden sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer almayı başarmıştır. Bu ayzıda kendisi hakkında merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tuğçe Ersoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Kaç Yaşında?

Tiktok’un en tanındık simalarından olan Emrullaholg hakkında merak edilen en önemli sorulardan biri hatta ilki kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Emrullaholg, şu anda 18 yaşında olduğunu ifade etmiştir.

Nereli?

Tiktok fenomenlerinin kendilerini tanıttıkları kısa videoların birinde nerelisin sorusuna Türkiye ve Arnavutluk bayraklarını yan yana koyarak yanıt vermiştir. Kendisinin aslen Arnavut göçmeni bir aileden geldiğini tahmin ediyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Aşk 101 Işık İpek Filiz Yazıcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu?

Tiktok’ta takipçileri tarafından çok sevilen Emrullaholg hakkındaki bir diğer merak edilen başlık boyudur. Emrullaholg, 1.78 boyunda olduğunu dile getirmiştir.

Burcu?

Çok fazla merak edilmese de sıkı takipçileri Emrullaholg‘nin burcunu da öğrenmek istiyor. Kendisi bir videosunda Yay burcu olduğunu ifade etmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Yağmur Parlak Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşında?

Sevgilisi Var mı?

Öte yandan yine Tiktok üzerinden paylaştığı bir videoda sevgilisinin olmadığını belirtmiştir. Aynı zamanda en sevdiği renklerin siyah ve gri olduğunu açıklamıştır.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde 170 binden fazla takipçisi ve 7 binden fazla beğenisi bulunan Emrullaholg’nin Instagram üzerinde de 40 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara