Tiktok Fenomeni Yunus Güney Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Yunus Güney kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yunus Güney’den söz edeceğiz.

Yunus Güney Kimdir?

  • Milli boksör
  • Sosyal medya fenomeni.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Yunus Güney hakkında en çok merak edilen sorulardan ilki kaç yaşında olduğudur. Profesyonel olarak boksla ilgilenen ve milli boksör olan sosyal medya fenomeni şu anda 19 yaşında olduğunu belirtmiştir.

İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Muhabiri Sena Alkan (Aktürk) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Nereli?

Milli boksör ve sosyal medya fenomeni Yunus Güney hakkında merak edilen ikinci soru nereli olduğudur. Yunus Güney, Almanya’da dünyaya gelmiştir ancak aslen Orduludur.

Boyu?

Özellikle Tiktok’ta hayli popüler bir isim olan Yunus Güney hakkında merak edilen bir diğer soru ise boyudur. Milli boksör, 1.77 boyunda olduğunu ifade ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Selen Korkutan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Burcu?

Sıkı takipçileri tarafından Yunus Güney hakkında merak edilen bir diğer detay burcunun ne olduğudur. Sosyal medya fenomeni Güney, Boğa burcudur.

Sevgilisi Var mı?

Tiktok üzerinden yayınladığı bir videoda sevgilisinin olmadığını belirtmiştir. Kendisi aynı zamanda milli boksördür. Öte yandan Pablo isminde bir köpeği vardır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Queen Bashi Kimdir? Kaç Yaşında? Gerçek Adı Ne? Nerelidir?

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde @yunusguneey1 kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Yunus Emre Güney’in burada 700 binden fazla takipçisi ve 15 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde de 8 binden fazla takipçisi bulunuyor. Tiktok’ta çok geniş bir kitle yakalayan Yunus Güney, diğer sosyal medya platformları üzerinde de takipçi sayısını artırmaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce