Biyografi

Tiktok Fenomeni Güneş İzol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Güneş İzol kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Güneş İzol’dan söz edeceğiz.

Güneş İzol Kimdir?

— Sosyal medya fenomeni

Tiktok fenomenleri arasında en çok tanınan ve bu platformun en sevilen isimlerinden olan Güneş İzol, aynı zamanda diğer sosyal medya platformlarında da takipçi sayısını artırmaya başlamıştır. Tıpkı önceki yazılarda olduğu gibi bu yazıda da Güneş İzol hakkında merak edilenleri başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

>> 18

Nereli?

>> Şanlıurfa

Boyu?

>> 1.62

Burcu?

>> Koç

Sevgilisi Var mı?

Tiktok üzerinden paylaştığı kısa videoların birinde sevgilisinin olmadığını dile getiren Güneş İzol, en sevdiği rengin mavi olduğunu belirtiyor. Öte yandan asıl mesleğinin hemşirelik olduğunu dile getiren Güneş İzol, düzenli olarak spor yapmakta ve spor yapmayı sevmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde büyük bir çıkış yakalayan Güneş İzol’un burada 120 binden fazla takipçisi ve 2 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram hesabında da 5 binden fazla takipçisi vardır.

Güneş İzol ile İlgili Aramalar

Google’da Güneş İzol ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; güneş izol kimdir nerelidir, güneş izol aslen nereli, güneş izol kaç yaşında, güneş izol sevgilisi, güneş izol tiktok, güneş izol instagram, güneş izol tiktok yaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi