Tiktok Fenomeni Güney Sustam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Güney Sustam kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok fenomeni Güney Sustam’dan söz edeceğiz.

Güney Sustam Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Son günlerde her ne kadar kapatılacağı konuşulsa da Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Tiktok’ta her gün yeni bir fenomen doğuyor. Kullanım oranlarına bakıldığında diğer sosyal medya platformlarından geri durmayan Tiktok’un özellikle kullanıcı kitlesi, diğer platformlarından ayrılıyor. Buradaki kitle genelde 18 yaş altı kişilerden oluşuyor. Sözünü ettiğimiz fenomenlerden biri de Güney Sustam’dır. Sustam hakkında merak edilen soruların yanıtlarını aşağıda başlıklar halinde sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Güney Sustam ile ilgili olarak en çok merak edilen soru kaç yaşında olduğudur. Tiktok’ta çektiği videolar ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve takipçi sayısını artıran Güney Sustam şu anda 22 yaşındadır.

Nereli?

Öte yandan kendisi ile ilgili merak edilen bir diğer soru nereli olduğudur. Sosyal medya fenomeni Güney Sustam bir videosunda aslen Erzincanlı olduğunu ifade etmiştir.

Boyu?

Aynı zamanda kendisi ile ilgili olarak merak edilen bir diğer soru ile devam edelim. Sosyal medya fenomenleri hakkında merak edilen soruların başında boyları da yer alıyor. Güney Sustam’ın boyu ise 1.64’dür.

Burcu?

Yukarıda yer alan konu başlıkları kadar merak edilmese de takipçilerin öğrenmek istedikleri bilgiler arasında burçlar da yer alıyor. Sosyal medya fenomeni Güney Sustam’ın burcu Aslan’dır.

Sevgilisi Var mı?

Öte yandan sosyal medya fenomenleri hakkında en çok merak edilen sorulardan biri hiç kuşku yok ki sevgililerinin olup olmadığıdır. Güney Sustam bir videosunda sevgilisinin olmadığını dile getirmiştir.

Sosyal Medya Hesapları

Asıl çıkış yaptığı Tiktok üzerinde 350 binden fazla takipçisi ve 12 milyondan fazla beğenisi bulunan Güney Sustam’ın Instagram üzerinde 5 binden fazla takipçisi bulunuyor. Öte yandan kendi ismiyle bir kanalının bulunduğu YouTube’da ise 20 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

Güney Sustam ile İlgili Aramalar

Google’da Güney Sustam ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; güney sustam kimdir nerelidir, güney sustam aslen nereli, güney sustam kaç yaşında, güney sustam sevgilisi, güney sustam tiktok, güney sustam instagram, güney sustam boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.