Tiktok Fenomeni İlayda Kırdi (ilydkrd) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni İlayda Kırdi kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İlayda Kırdi’den söz edeceğiz.

İlayda Kırdi Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Son zamanlarda şüphesiz en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri Tiktok. Aynı zamanda genç kullanıcı kitlesi ile de diğer sosyal medya platformlarından ayrılan bir yönü var. Daha doğrusu 13-18 yaş arası gençlerin en çok rağbet gösterdiği platform olan Tiktok’ta binlerce fenomen var. Söz konusu bu fenomenlerin de ayrıca yüz binlerce takipçisi bulunuyor. Yazımıza konu olan İlayda Kırdi de bu fenomenlerden yalnızca biri. Kendisi hakkında merak edilenleri aşağıda başlıklar halinde bulabilirsiniz.

İlayda Kırdi Hakkında Merak Edilenler

Uzun boylu, karakterli, saygılı ve en fazla üç sevgili yapmış erkeklerden hoşlandığını dile getiren İlayda Kırdi, üniversite sınavlarına hazırlandığını dile getirmektedir. Buradan da anlaşılacağı üzere kendisi 20 yaşından küçüktür.

Sosyal Medya Hesapları

Büyük bir çıkış yakaladığı Tiktok üzerinde @ilydkrd kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan İlayda Kırdi’nin burada 1 milyondan fazla takipçisi ve 15 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde de 110 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Bu yazımızda sizlere İlayda Kırdi hakkında merak edilen nereli ve kaç yaşında gibi soruların cevaplarını sizlerle şimdilik paylaşamıyoruz. Yazıya eklemek istediğiniz yerleri ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz kısımları aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

İlayda Kırdi ile İlgili Aramalar

Google’da İlayda Kırdi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ilayda kırdi tiktok, ilayda kırdi yaşı kaç, ilayda kırdi sevgilisi, ilayda kırdi instagram, ilayda kırdi nereli, ilayda kırdi aslen nereli, ilydkrd yaş, ilydkrd tiktok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: