Ela Yörüklü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ela Yörüklü kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ela Yörüklü’den söz edeceğiz.

Ela Yörüklü Kimdir?

  • Oyuncu.

1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ela Yörüklü, lisans eğitimine Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nde devam etmektedir. Küçük yaşlardan itibaren bale ve tiyatro eğitimleri alan Ela Yörüklü, öte yandan Akademi 35.5’ta da Altan Gördüm’den oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Elifcan Ongurlar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

2017 Ekim’de Kıbrıs’ta yapılan Best Model of Turkey adlı yarışmasında ikincilik elde etmiştir. Güzel oyuncu Ela Yörüklü, ilk oyunculuk deneyimini ise Kalk Gidelim adlı diziyle yaşamıştır. Yörüklü, söz konusu dizide Melisa karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Ela Yörüklü, son olarak Arka Sokaklar adlı dizide Ezgi Vural rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Esengül Aypek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ela Yörüklü 1.77 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da Ela Yörüklü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ela Yörüklü ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Murat Kocacık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Google’da Ela Yörüklü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ela Yörüklü Kimdir Ela Yörüklü sevgilisi Ela Yörüklü yaş Ela Yörüklü Instagram Ela Yörüklü Oynadığı diziler Ela Yörüklü Miss Turkey Ela Yörüklü ekşi Ela Yörüklü doğum günü, ela yörüklü aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara