Biyografi

Tiktok Fenomeni Nilay Öztürk (nilaylom) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni Nilay Öztürk yani nilaylom kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nilay Öztürk’ten söz edeceğiz.

Nilay Öztürk Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

Tiktok üzerinde çektiği videoları ile tanınan ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Nilay Öztürk, çeşitli sosyal medya platformlarında da geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Tıpkı diğer yazılarda olduğu gibi Nilay Öztürk hakkında merak edilenleri sizlerle başlıklar halinde paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Nilay Öztürk ile ilgili merak edilen en önemli soru hiç şüphesiz yaşıdır. Tiktok’un önde gelen isimlerinden olan Nilay Öztürk, 22 yaşındadır.

Nereli?

Kendisi ile ilgili merak edilen diğer bir önemli konu başlığı ise nereli olduğudur. Sosyal medya fenomeni Nilay Öztürk vir videosunda Vanlı olduğunu dile getirmiştir. Öte yandan kendisi şu anda İzmir’de yaşıyor.

Boyu?

Sosyal medya fenomeni Nilay Öztürk ile ilgili olarak merak edilen bir diğer önemi konu başlığı ise boyudur. Özellikle Tiktok’ta çok aktif olan Nilay Öztürk 1.70 boyundadır.

Burcu?

Sosyal medya fenomeni Nilay Öztürk hakkında merak edilen bir diğer önemli konu başlığı ise burcudur. Nilay Öztürk Başak burcudur. Yükseleninin ne olduğu ise bilinmiyor.

Sosyal Medya Hesapları

Nilay Öztürk sosyal medyada ilk olarak Tiktok’ta ün kazanmıştır. Burada @_nilaylom kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapan Nilay Öztürk’ün 250 binden fazla takipçisi ve 3 milyondan fazla beğenisi bulunmaktadır. Instagram üzerinde @nily.nly kullanıcı adı ile paylaşımlar yapan Öztürk’ün burada da 3 binden fazla takipçisi vardır.

Bu yazımızda kısaca Nilay Öztürk’den söz ettik. Yazımızda eksik ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz veya eklemek istediğiniz yerleri bizlere aşağıda buluna yorumlar kısmından veya yorumlar sekmesinden yapabilirsiniz.

Nilay Öztürk ile İlgili Aramalar

Google’da Nilay Öztürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nilay öztürk kimdir nerelidir, nilay öztürk aslen nereli, nilay öztürk kaç yaşında, nilay öztürk tiktok, nilay öztürk instagram, nilay öztürk kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.