Biyografi

Tiktok Fenomeni Serkan Kanıçok Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Serkan Kanıçok kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Serkan Kanıçok’tan söz edeceğiz.

Serkan Kanıçok Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özelikle Tiktok üzerinden paylaştığı videoları ve Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Serkan Kanıçok, 15 Şubat 2003 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Erzurumlu olan Kanıçok, Bursa’da doğup büyümüştür. 2018 ile 2019 yılları arasında Milli Sporcu olarak birtakım faaliyetlerde de bulunan Serkan Kanıçok, 8 yıl kayak sporu yapmıştır. Bir yıllık ilişkisi bulunmaktadır. Tiktok’ta 2019 yılında adım atmış ve Tiktok’ta çektiği videolarla kısa sürede takipçi sayısın artırmış ve popüler olmayı başarmıştır. Kanıçok, Tiktok’un en çok takip edilen hesapları arasındadır. Sosyal medya fenomeni Serkan Kanıçok, Bursa’da yaşamına devam etmektedir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Serkan Kanıçok ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Serkan Kanıçok, yukarıda da belirttiğimiz gibi 2003 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 17 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds