Biyografi

Burce Yağmur Karabal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu?

Burce Yağmur Karabal kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından ve fenomenlerden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Burce Yağmur Karabal’dan söz edeceğiz.

Burce Yağmur Karabal Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Sunucu

12 Haziran 1992 tarihinde dünyaya gelen Burce Yağmur Karabal, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde MBA eğitimine devam etmektedir. Çeşitli reklam filmleri ile dikkatleri üzerine çeken Yağmur Karabal, BJK TV kanalında spor muhabirliğine devam etmektedir. Öte yandan Karabal Acun Ilıcalı’nın yeni yarışma programı olan Exatlon Challenge’ın yarışmacı kadrosunda yer almıştır.

Boyu & Burcu & Kilosu

  • Yağmur Karabal 1.70 boyunda ve 53 kilodur, İkizler burcudur.

Sevgilisi Var mı? Sevgilisi Kim?

Yağmur Karabal ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de sevgilisinin olup olmadığıdır. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımları ila dikkatleri üzerine çeken Yağmur Karabal, Mucize Doktor’un Doktor Ferman’ı olan Onur Tuna ile sevgili oldukları ifade edilmektedir.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni ve yarışmacı Yağmur Karabal ile ilgili olarak merak konusu olan bir diğer başlık ise kaç yaşında olduğudur. Yukarıda da söz ettiğimiz gibi Yağmur Karabal’ın doğum tarihi 12 Haziran 1992’dir. Karabal, şu anda 28 yaşındadır.

Adı bir dönem Reynmen ile anılmış ve neden aynı evde yaşadıkları merak edilmişti. Estetiksiz halinin nasıl olduğu konusunda herhangi bir görsel bulunmamaktadır. Herhangi bir dizide oynamamıştır. Posta gazetesinin haberine göre Özcan Deniz ile 2017’de aşk yaşamaya başlamıştır.

Yağmur Karabal ile İlgili Aramalar

Google’da Yağmur Karabal ile ilgili olarak arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yağmur Karabal, Survivor Yağmur Karabal reynmen Yağmur Karabal Boyu YAĞMUR Karabal YouTube Yağmur Karabal estetiksiz Hali Burce Yağmur Karabal boy kilo Yağmur Karabal Özcan Deniz Yağmur Karabal oynadığı DİZİLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.