Tiktok ve Instagram Fenomeni Melike Gülnur Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Melike Gülnur kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melike Gülnur Şahin’den söz edeceğiz.

Melike Gülnur Şahin Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Instagram ve Tiktok üzerinden çektiği video ve fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Melike Gülnur Şahin, 2002 tarihinde dünyaya gelmiştir. 18 yaşındadır. Lise eğitimini yiyecek/içecek bölümünde alan sosyal medya fenomeni Melike Gülnur Şahin, gıda alanında ilerlemek istediğini belirtmektedir.

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok üzerinde de 1.2 milyondan fazla takipçisi bulunan Melike Gülnur’un 100 milyondan fazla da beğenisi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde melikegnur kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır ve burada da 210 binden fazla beğenisi bulunmaktadır. Ayrıca 12 Ocak 2020 tarihinde açtığı YouTube kanalında da 15 binden fazla abonesi vardır.

Sevgilisi Kim?

Melike Gülnur Şahin hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Melike Günur Şahin’in sevgilisinin adı Bedirhan Bal’dır. Kendisi ile uzun süren birliktelikleri vardır.

Melike Gülnur ile İlgili Aramalar

Google’da Melike Gülnur ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melike Gülnur Şahin kaç yaşında Melike Gülnur Şahin ifşa Melike Gülnur TikTok Melike Gülnur Şahin Instagram Melike Gülnur kimdir Melike Gülnur Şahin kimdir Melikegnur Melike Gülnur Şahin sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: