Tiktok ve Instagram Fenomeni Sanem Çağla Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sanem Çağla Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Sanem Çağla Şahin hakkında merak edilenlerden söz edeceğiz.

Sanem Çağla Şahin Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Özellikle Tiktok üzerinden paylaştığı videoları ve Instagram üzerinde paylaştığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Sanem Çağla Şahin, 1995 yılında dünyaya gelmiştir. 2013 yılında Muğla Teknoloji ve Kültür Koleji’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimine de 2013 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde başlayan Sanem Çağla Şahin, bölümünden 2018 yılında başarıyla mezun oldu. İlk başta Tiktok’ta popüler olmaya başlamış daha sonra da Instagram üzerinde takipçi sayısını artırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Merve Atılmış Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı? Boyu? Sevgilisi?

Kaç Yaşında?

Sanem Çağla Şahin hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Sanem Çağla Şahin, yukarıda da belirttiğimiz gibi 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 2020 itibariyle 25 yaşındadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 35 binden fazla takipçisi bulunan Sanem Çağla Şahin’in Tiktok üzerinde de 12 milyondan fazla beğenisi ve 450 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Instagram kullanıcı ismi sanemcagla şeklindedir. Tiktok üzerinde de future_sanem kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Serhan Onat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara