İnstagram Fenomeni Hülya Aslan Kimdir?

İnstgram platformu son dönemlerde 7’den 70’e birçok kişi tarafından tercih edilen platform haline geldi. Teknolojiyle birlikte gelişen büyüyen ve yeni – yeni her tarz insanı bize tanıtan bir platform olan uygulamada Hülya Aslan öne çıkan isimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Hülya Aslan muhafazakar giyim modasına yön vermiş kendine has tarzı ve uyumlu haliyle kadınların severek takip ettiği bir isim olarak öne çıkıyor. Kapalı modern tasarım tarzıyla dikkatleri üstüne toplayan fenomen Hülya Aslan’ın 528 bin takipçisi bulunuyor. Günden güne gelişen ve büyüyen takipçi sayısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Moda konusunda bilgi ve resim paylaşımları yapan fenomenin genellikle kapalı muhafazakar kadınlara hitap ettiğini söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir:  Selda Hasret Arslan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Hülya Aslan Sektöre Nasıl Girdi

Sektörde 2011 yılından beri var olan Hülya Aslan moda ve stiyling üzerine yön veren fenomen kişisi olarak yabancı markalar tarafından da ilgiyle takip ediliyor. Başarılarını günden güne artıran İnstgram fenomeni Hülya Aslan aktif olarak en çok İnstgram uygulamasını kullanıyor.

İlginizi Çekebilir:  Batuhan Sert Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Moda Tutkunu Hülya Aslan Kimdir?

Modayı çok seven her paylaşımı moda üzerine olan sosyal medya fenomeni Hülya Aslan, 1987 İstanbul doğumlu olarak karşımıza çıkıyor. Moda üzerine birçok eğitim almış olan Hülya Aslan İstanbul moda akademisinde stil danışmanlığı ve moda üzerine özel eğitimler almış biridir. Hülya Aslan aslen Vanlı bir ailenin kızı genç yaşında olmasına rağmen bir çok alanda başarıya imza atmış fenomen bankada çalışmış ve daha sonra modaya ilgi duymasını ardından eğitim alarak işe başlamıştır. TV dizilerinde stil danışmanlığı yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Beyza Mert Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Hülya Aslan Moda Dünyası

Hülya Aslan İnstgram platformunda kapalı muhafazakar kadınların vazgeçilmez kadını olarak biliniyor. Hülya Aslan ayrıca birçok markaya da modellik ve stil danışmanlığı yapmıştır. Modanın her alanında adeta var olan moda ikonu Hülya Aslan moda kitapları dergilerde yazılar ve röportajlarda vererek basında da önemli bir yere sahip kişidir. Kadınların en çok tercih ettiği marka olma özelliği taşıyan Hülya Aslan spor, klasik, günlük birçok modelde resimler paylaşarak takip eden kadınlara adeta ilham veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara