Tiktok Fenomeni İngizem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomeni İngizem kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İngizem’den söz edeceğiz.

İngizem Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • Influencer

Özellikle Tiktok’ta çektiği videoları ile gündeme gelen ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan İngizem, burada çektiği dans videoları ile de ayrıca büyük beğeni toplamıştır.

Antalya Manavgat ilçesinde dünyaya gelmiştir ve şu anda da aynı yerde yaşamaya devam etmektedir. Burada doğmuş ve büyümüştür.Babası 1.5 yaşından sonra terketmiş ve daha sonra yüzünü ancak 15 yaşında iken görmüştür. Sevgisiz büyüdüğünü ve bu sevgi eksikliğini hayatının her evresinde taşıdığını dile getiren İngizem, babasını da asla affetmeyeceğini dile getiriyor.

İlginizi Çekebilir:  TV 100 Spikeri Osman Kenan Çapoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Sevgilisi Var mı? Sevgilisi Kim?

26.01.2011 tarihinde Ezgizem ve Yakari sayesinde şu anda sevgilisi olan Oğulcan ile tanıştıklarını ifade eden İngizem, Oğulcan Koronavirüs sonrasında evlenmeyi düşünüyor. Sevgilisi ile kendisini tanıştıran Ezgizem ile şu anda arasının kötü olduğunu ve asla barışmayacaklarını dile getiren İngizem, bu konuda kendisini haklı görüyor.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Tuğba Dokuzlar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal Medya Hesapları

Tiktok platformu üzerinde 700 bine yakın takipçisi ve 18 milyondan fazla beğenisi bulunan İngizem’in YouTube’da da 5 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan Instagram üzerinde de 70 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Hayali Ne? En Sevdiği Şeyler Neler?

Ev ve araba almak. En sevdiği renk ise turuncu. İstanbul’u ayrı sevdiğini ve kendisi için çok önemli bir yeri olduğunu dile getiriyor. Çocukken hayali ise beden eğitimi olmak veya voleybolcu olmak. En sevdiği araba markası ise Mercedes. 7 Aralık 2019 tarihinde annesinin kanser olduğunu öğrendiğini ve bugünün hayatının en kötü gümlerinden biri olduğunu dile getiriyor. Annesinin sağlığını çok önemsediğini ve annesi için her şeyi yapabileceğini belirtiyor.

İlginizi Çekebilir:  İyiler Erken Ölür: Adnan Kahveci

Vücudunda 34 dövmesi bulunan İngizem, bir videoda ‘dövmelerinden pişman mısın’ sorusuna ise pişman olmadığını çünkü her dövmesinin ayrı bir anlamı olduğu söyleyerek cevap vermiştir.

İngizem ile İlgili Aramalar

Google’da İngizem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ingizem kimdir, ingizem kimdir nerelidir, ingizem dövmeleri, ingizem kaç yaşında, ingizem sevgilisi kim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce