Biyografi

TRT Belgesel Su Savaşları Sunucusu Hakan Girginer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Su Savaşları adlı belgeselin sunucularından olan Hakan Girginer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görev yapan sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hakan Girginer’den söz edeceğiz.

Hakan Girginer Kimdir?

  • Sunucu.

1962 yılında Ankara’da dünyaya gelen Hakan Girginer, lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yöneticiliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Alaska’da otel yöneticiliği yaparak melek hayatına adım atan Hakan Girginer, burada katıldığı kayak yarışmalarında ikincilik ve üçüncülük elde etmiştir.

Televizyonculuk kariyerine ise Sanayi Savaşları adlı belgeselle başlayan Hakan Girginer, özellikle TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Su Savaşları adlı belgeselle büyük üne kavuştu. Çağlar Demirkapı ile beraber TRT ekranlarında yayınlanan Su Savaşları belgeselinde Afrika’nın muhtelif yerlerinde su sorunu ile mücadele eden halkın su ihtiyacını, açtıkları kuyular ile gidermeye ve bölge halkının yüzünü güldürmeye çalışmaktadır.

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği’nin (RTGD) tarafından 2019 yılında “En İyi Belgesel” ödülüne layık görülmüş ve ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştır.

Hakan Girginer, 1.82 boyunda ve 80 kilodur. Instagram hesabı üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan sunucu Hakan Girginer’in bu platform üzerinde 20 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Hakan Girginer hakkında merak edilen eşi kimdir, ailesi, annesi babası kim, aslen nereli gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Öte yandan kime benziyor sorusunun cevabı bilinmiyor. Twitter ve Instagram hesabından paylaşımlarına devam etmektedir.

Hakan Girginer ile İlgili Aramalar

Google’da Hakan Girginer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hakan girginer Twitter Hakan Girginer oynadığı diziler Hakan Girginer biyografi Çağlar Demirkapı kızı Hakan Girginer eşi kimdir Hakan Girginer Instagram Hakan Girginer kime benziyor Su Savaşları Çağlar Demirkapı biyografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds