TRT Belgesel Su Savaşları Sunucusu Çağlar Demirkapı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Su Savaşları adlı belgeselin sunucusu Çağlar Demirkapı kimdir, nereli ve kaç yaşında, eşi kimdir, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görevli sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çağlar Demirkapı’dan söz edeceğiz.

Çağlar Demirkapı Kimdir?

  • Sunucu.

1968 yılında İzmir’de dünyaya gelen Çağlar Demirkapı, lise eğitimini İzmir Saint Joseph Fransız Koleji’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimin ise İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nde tamamlayan Çağlar Demirkapı, yüksek lisans eğitimini ise Amerika Birleşik Devletleri Florida Atlantic Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nde bitirmiştir. Çağlar Demirkapı, eğitiminin yanı sıra dünya üzerinde pek çok yerde su sıkıntısı çeken bölgelerin temiz suya erişmesi için projelere imza atmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Ali Yağcı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

2019 yılında TRT Belgesel ekranlarında yayınlanmaya başlayan Su Savaşları adlı belgeselde ismini hem Türkiye’de hem de dünyada duyuran Çağlar Demirkapı, bu belgeselde Hakan Girginer ile beraber Afrika’da su sıkıntısı çeken bölgelerde kuyu açarak bu bölgelerde yaşayan yerli halkın su ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Tuğçe Turaba Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Çağlar Demirkapı ve Hakan Girginer’in sunduğu Su Savaşları belgeseli Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği tarafından ‘En İyi Belgesel’ ödülüne layık görülmüştür. Çağlar Demirkapı ve Hakan Girginer, ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştır.

Öte yandan evli ve 2 kız babası olan Çağlar Demirkapı, 2020 itibariyle 52 yaşındadır. 1.88 boyunda olan Çağlar Demirkapı 90 kilodur. Şu anda hem Türkiye’de hem de ülke dışında çeşitli projelerde yer almaktadır. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Çağlar Demirkapı’nın bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Çağlar Demirkapı hakkında merak edilen ailesi, eşi kim, annesi babası, kardeşleri gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni İlayda Kırdi (ilydkrd) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Çağlar Demirkapı ile İlgili Aramalar

Google’da Çağlar Demirkapı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Çağlar Demirkapı ekşi Çağlar Demirkapı ailesi Su Savaşları Çağlar kim Su Savaşları Çağlar kaç yaşında Çağlar Demirkapı Instagram Su Savaşları Çağlar demirkapı instagram Hakan Girginer oynadığı diziler Su Savaşları Hakan kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara