Biyografi

Tugay Kosova Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Tugay Kosova kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tugay Kosova’dan söz edeceğiz.

Tugay Kosova Kimdir?

  • Spiker.

1982 yılında dünyaya gelen Tugay Kosova, Aydın Doğan Andolu İletişim Meslek Lisesi’nden mezun olmuş; lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Öncesinde Sports Net ve Sports TV’de spiker olarak görev yapan Tugay Kosova, Ağustos 2018’den beridir beIN Sports ekranlarında spiker olarak çalışmaktadır. Başarılı spiker Tugay Kosova, Gizem Dörtler ile evlidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Tugay Kosova, spikerlik çalışmalarına Ağustos 2018’den beri beIN Sports bünyesinde devam etmekte ve maç anlatımları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı spiker Tugay Kosova hakkında merak edilen aslen nereli, hangi takımlı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Tugay Kosova, erişim tarihi: 9 Kasım 2022
  • eksisozluk.com, Tugay Kosova (5858389), erişim tarihi: 9 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds