Orijinal Rus Merhemi ile İstenmeyen Tüylere Elveda

Rus merhemi Rusya ve türkü Cumhuriyetler tarafından 500 yıldan Aşkın zamandır kullanılmaktadır. Fakat sürülebilir bir kıvamda olmadığı için piyasaya sürülmemiştir. Sonzamanlarda gelişen teknoloji ile beraber bu karışım kullanılabilir hale getirilmiş ve Tıbbi gelişiminde katkısı ile en doğal halde formül edilmiştir. Hamam Otu civanperçemi gibi cilde zarar veren bitkilerden değildir. İçeriğindeki ceviz sütü, saf su, ceviz yaprağı suyu gibi maddeler sayesinde hem doğal hem de güzel kokuludur. Vücudunuza Uyguladığınız zaman, kötü koku bırakmaz ve sizi mahcup etmez. ​Özellikle yaklaşan yaz aylarında kısa tüylerden herkes şikâyetçidir. Rus merhemi kısa tüylerde de 100% etkilidir. 

Hangi Bölgeler İçin Uygundur? 

Koltuk altı, bacaklar, Genital bölge, sırt, omuz, göbek, yüzgibi hassas bölgelerde kullanımı uygundur. Üstelik koltuk altı gibi çok terleyen bölgelerde Cildi temizler ve terlemeyi ne önler. Normal bir tüy dökücü ağda ya da jilet gibi yollarla tüylerinizi alsanız bile, vücuttaki tüyleriniz yeni tüy hücreleri ile üremeye başlar ve beslenmeye devam eder. Böylece kısa bir süre sonra tekrar çıkar. Fakat Orjinal Rus merhemi ile vücutta İstenmeyen tüylerin hücreleri az beslendiği için zamanla küçülür.  

Tüy oluşumu için yeterli büyüklüğe gelemez ve sonunda yani 6 seans bittiğinde tüm hücresi tamamen kaybolur. 6 seanssonunda tüyleriniz 10 ile 20 yıl arasında büyümez ve çıkmaz.Rus merhemi,  kısacası tüm vücut için uygun bir üründür. Rusmerhemi,  İtalya Pavia Üniversitesi tarafından 2 seans uygulanan kişilerde, tüylerin % 100 olarak yok olduğu gözlemlenmiştir. Üstelik Sağlık bakanlığı tarafından verilen izin ile Tüy dökücü krem olarak reçete edilebilmektedir. Size 6 seans Sonunda Lazer epilasyon ile aynı sonucu verecektir. Bu yüzden acılı epilasyon yerine Rus Merhemini tercih edebilirsiniz. 

Yan Etkisi Var mıdır?

Ürünün içeriği 100% bitkiseldir. Bu da demek oluyor ki, içinde her hangi bir kimyasal bulunmadığı için, cilde bir yan etkisi yoktur. Tabii cildi çok hassas ve çok sorunlu ciltler için aynısını söylenmez. Eğer kişinin cildi çok sorunlu ya da aşırı hassassa ya da cildi ile ilgili bir rahatsızlığı varsa, kişi uygulamadan önce bileğinin iç kısmına bir miktar Rus merhemi sürerek alerji testi yapılmalıdır. 

Eğer bileğinizde kızarma şişme kabarcıklaşma gibi sorunlar görülürse ürün kullanılmamalıdır. Ama genel kullanıcı yorumlarına bakıldığında, Rus merhemini yorum ve kullanan kişilerin hepsi, alerji ile karşılaşmamış ve üründen çok memnun kalmıştır. Bu yorumlara güvenerek söylüyoruz ki Rus merhemi hem tüylerinizi yok eder hem de cildinizi daha düzgün hale getirir. Rus Merhemini satın almak istiyorsanız resmi internet sitesinden satın alabilirsiniz. Ayrıca bir sağlık merkezi ya da eczane gibi, sağlık ürünleri satan bir işleteniz varsa, iletişim sayfasından bizlere ulaşarak üründen toplu şekilde alabilirsiniz. 

Rus Merhemi Fiyat ve Orijinal Satış Sitesi

Yaz yaklaşırken,  tüy dökücü kremlere olan ilgi de yeni bir soluk ortaya koyan bu ürün orijinal satış sitesi için rusmerhemi.net adresini ziyaret edebilir, hızlı sipariş form sayfasından güvenle sipariş verebilirsiniz. 

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: