Biyografi

Tuğberk Hasan Sev Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Tuğberk Hasan Sev kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tuğberk Hasan Sev’den söz edeceğiz.

Tuğberk Hasan Sev Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ağustos 1994 tarihinde Tekirdağ’da dünyaya gelen Tuğberk Hasan Sev, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Tuğberk Hasan Sev, oyunculuğunun yanı sıra foto-model ve şair olarak da bilinmektedir. İlk oyunculuk deneyimini Zemheri adlı dizide yaşayan Tuğberk Hasan Sev’in 2014 tarihinde ”Renkler Öldüğünde” isimli bir şiir kitabı yayınlanmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuğberk Hasan Sev’in bu platform üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Genç oyuncu ve şair Tuğberk Hasan Sev hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyogarafya.com, Tuğberk Hasan Sev, erişim tarihi: 23 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi