Biyografi

Tuğçe Durak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası?

Tuğçe Durak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tuğçe Durak’tan söz edeceğiz.

Tuğçe Durak Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Dr. Dilek Durak ile Diş Dr. İsmail Durak’ın kızı, Gain platformunda ”Tuğçe Durak ile En İyi” programının sunucusu Tuğçe Durak, Yeditepe Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden 2014’te mezun olmuştur. Küçükken ailesi ile gezilere başlayan ve gezmeleri seven Durak, sonrasında gezme aşkının da bu sayede aşılandığını söylemiştir. Erasmus programı ile yurtdışına çıkmaya başlayan ve gezi hayatına da atılan Durak tek başına seyahat ederek bu mecraya daha çabuk atıldığını ve meslek edinmek için etkili olduğunu söylemektedir. Üniversite bölümünü gezme aşkı ile daha yakın bir alan olarak seçmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuğçe Durak, sosyal medya üzerinden de çalışmalarına devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Tuğçe Durak hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.