Zeynep Aleyna Şen Kimdir? Yaşı? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Zeynep Aleyna Şen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Zeynep Aleyna Şen’den söz edeceğiz.

Zeynep Aleyna Şen Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.
  • Oyuncu.

Aslen İzmirli olan Şen, 20 Temmuz 1998 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. 23 yaşındadır. Bir ablası vardır. Burcu yengeç yükseleni aslandır. 1, 62 civarında bir boya sahip olup 50-53 kilo aralığındadır. boyundadır. . Gerçek göz rengi koyu kahvedir. Babası mühendis olan Şen, İstanbul Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümünde okumakta olup öğrenim hayatının belli kısmı İngiltere’de sürmüştür. Kadıköy Suadiye’de oturmaktadır. Vücudunda 21 tane dövmesi mevcuttur. Videoları ile beğeni toplayan ve sonrasında çeşitli program ve dizide oynamıştır. Exatlon yarışmasında yer aldıktan sonra Sol Yanım dizisinde Hülya karakterini canlandırmıştır. Yiğit Şanlı ile sevgilidir. Youtube ve Instagram’da aktif içerikler üretmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Zeynep Aleyna Şen, oyunculuk çalışmalarına da sosyal medya fenomeni olarak kariyerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve sosyal medya fenomeni Zeynep Aleyna Şen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting