Biyografi

Öyküm Atmaca Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Sevgilisi?

Öyküm Atmaca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Öyküm Atmaca’dan söz edeceğiz.

Öyküm Atmaca Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Temmuz 1996 tarihinde dünyaya gelen Öyküm Atmaca, lisans eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk faaliyetlerini Tunay Menajerlik bünyesinde sürdüren Öyküm Atmaca, ilk olarak Maraşlı adlı dizide Mahur karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Güzel oyuncu Öyküm Atmaca, aynı zamanda Kanal 7’nin popüler dizisi Yemin’de Özlem karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Yemin (Özlem) (TV Dizisi)
  • 2021 – Maraşlı (Mahur’un arkadaşı) (TV Dizisi)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Öyküm Atmaca hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biliyo.org, erişim tarihi: 28 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi