Tuğçe Ersoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Tuğçe Ersoy kimdir, nereli ve kaç yaşında boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuğçe Ersoy’dan söz edeceğiz.

Tuğçe Ersoy Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Aralık 1978 tarihinde dünyaya gelen Tuğçe Ersoy, müzisyen Metin Ersoy’un kızıdır. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan Ersoy, 2005 senesinde The Imam adlı filmde rol almış daha sonra da 2007 senesinde Plajda filminde görev yapmıştır. Akabinde ise Hanımın Çiftliği, Ay Tutulması, Eşruhumun Eşzamanı, Kuş Dili, Yolun Sonu ve Anadolu Efsaneleri gibi dizi/filmlerde görev alan Tuğçe Ersoy, asıl çıkışını ise Adını Sen Koy adlı dizide yapmıştır. Ersoy, söz konusu bu dizide Jülide rolünde oynamıştır. Tuğçe Ersoy, Michel Kacinscy ile evlenmiştir. Çiftin bu evliliklerinden bir çocuğu dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu Tuğçe Ersoy son olarak Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  TRT Muhabiri Züleyha Cebeci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.68 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tuğçe Ersoy hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Büşra Ungan Taşbulak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tuğçe Ersoy ile İlgili Aramalar

Google’da Tuğçe Ersoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuğçe Ersoy eşi Tuğçe Ersoy dizileri Tuğçe Ersoy fenerbahçe lisesi Tuğçe Ersoy kaç yaşında Tuğçe Ersoy Instagram Tuğçe Ersoy Kimdir Tuğçe Ersoy Hanımın Çiftliği Tuğçe Ersoy Sakarya Fırat

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Şeyma Karakuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara