Biyografi

Levent Meşe Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Levent Meşe kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuları yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Levent Meşe’den söz edeceğiz. 

Levent Meşe Kimdir? 

  • Oyuncu.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Levent Meşe, dizi-film oyuncusudur. Sainte Pulchérie Fransız Lisesi’nden mezun olan Levent Meşe, lisans eğitimini ise Özyeğin Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Celal Eldeniz, İbrahim Çiçek, Erdem Avşar, Ezel Akay, Nuran Evren Şit ve Süeda Çil Stüdyosu’nda tamamlayan Levent Meşe, ilk oyunculuk deneyimini ise Eyvah Tatil isimli filmde yaşamıştır. 

Genç oyuncu Levent Meşe, aynı zamanda başrollerinde Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin’in rol aldığı ”Ya Çok Seversen” adlı dizide rol almıştır. Meşe, söz konusu dizide Eren rolünde oynamıştır. Genç oyuncu Levent Meşe hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. 

kaynakça:

  • biliyo.org, Levent Meşe, erişim tarihi: 12 Ağustos 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.