Biyografi

Cemile Nur Kınacı Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Nereli?

Cemile Nur Kınacı kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cemile Nur Kınacı’dan söz edeceğiz.

Cemile Nur Kınacı Kimdir?

  • Spiker.

Cemile Nur Korkmaz ya da evlendikten sonra Cemile Nur Kınacı olarak bilinmektedir. Öncesinde OLAY TV’de haber spikeri olarak görev yapan Cemile Nur Kınacı, sonrasında TRT Haber’de muhabir olarak çalışmaya başlamış ve Türkiye’de çeşitli illerde bulunmuştur. Cemile Nur Kınacı, son olarak TRT Haber’de spiker olarak kariyerine devam etmektedir Cemile Nur Kınacı, 1 Eylül 2016 tarihinde Fatih Kınacı ile evlenmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cemile Nur Kınacı, spikerlik kariyerine TRT Haber bünyesinde devam etmekte ve hafta sonu haberlerini sunmaktadır. Başarılı sunucu ve spiker Cemile Nur Kınacı hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, boyu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi