Noodle Nasıl Yapılır Bim

İndomie marka noodle hızlı ve pratik yanıyla mı? Yoksa çok lezzetli olmasıyla bu kadar dikkat çekti? Yoksa hepsi bir reklam çalışması mıydı? Bim marketlerde satılan bu makarnanın fiyatı nedir? Tüm bu sorulara makarnanın çabuk noodle olması sebebiyle adına fonksiyonuna yakışır hızlı bir cevap verelim.

Efendim biliyorsunuz ki bu noodle kültürü Orta-Asya’dan geliyor. Bunu ticareştirmek amacıyla sonradan çabuk bir şekilde yapılabilir haale getirildi. Daha sonraları dünya genelinde oluşan bir çılgınlık bununla bir şeyler tamir etmeye başladı. Neden bahsediyorsun sen diyenler için aşağıya video bırakıyor ve konuma devam ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  Islanmış Pirinç Bozulur mu?

BİM Noodle Makarna Fiyatı

Bu makarna ilk olarak BİM marketlerde satıldığı için ve fiyatı burada piyasaya oranla düşük olduğu için merak edilen konulardan biri fiyatı. An itibariyle İndomie marka noodle BİM marketlerde 1 TL. Fakat takdir edersiniz ki fiyatlar değişken. Eğer bir güncelleme görürseniz lütfen yorumda uyarın ve güncelleyelim.

İlginizi Çekebilir:  Gloria Jean's Harika Kahve Tavsiyeleri ve Kalorileri

Bim noodle makarna yapılışına gelecek olursak. Ufak bir tencerenin içine 1,5-2 bardak suyu boşaltın. Ardından indomie marka noodle koyup 4-5 dk kaynatın ve sosların hepsini döküp karıştırın. İşte bu kadar! Afiyet olsun!

Bunun sağlıksız olup olmadığı devam ede dursun bim noodle çeşitleri kullanılmaya devam edecek. Bunun sebebi ise pratik olması ve göreceli güzel lezzetidir. Noodle bim kaç tl sorusuna ve nasıl hazırlanır sorusuna cevap vermeye çalıştık.

İlginizi Çekebilir:  Erişte Pişirmenin Püf Noktaları

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara