Biyografi

Tutku Ulus Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Tutku Ulus kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Tutku Ulus’tan söz edeceğiz.

Tutku Ulus Kimdir?

  • Oyuncu.

İlk oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kara Tahta adlı diziyle yaşayan Tutku Ulus, söz konusu dizide Yasemin’in yakın arkadaşı olan Ceylan rolünde oynamıştır. Cihangir Atölye Sahnesi oyuncularından olan Tutku Ulus, oyunculuk faaliyetlerini Newborn Actors Agency bünyesinde sürdürmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Tutku Ulus’un bu platform üzerinde 4 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Kara Tahta dizsiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Tutku Ulus hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, boyu kilosu kaç, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kimnereli.net, Tutku Ulus, erişim tarihi: 16 Haziran 2022
  • biliyo.org, Tutku Ulus, erişim tarihi: 16 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi