Biyografi

Slagana Vujosevik Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Slagana Vujosevik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Slagana Vujosevik’ten söz edeceğiz.

Slagana Vujosevik Kimdir?

  • Oyuncu.

1988 yılında Makedonya’nın başkenti Üsküp’te dünyaya gelen Slagana Vujosevik, 2012 yılında İstanbul’da Türkçe eğitimi almış ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yüksek lisans eğitimi almıştır. Güzel oyuncu Slagana Vujosevik, bu zamana kadar birçok dizi ve projede rol almıştır. Acı Aşk, Sıcak Evim ve Büyük Sürgün Kafkasya gibi projelerde rol alan Slagana Vujosevik, Makedoncanın yanı sıra Türkçe,
İngilizce ve Sırpça konuşabiliyor. Slagana Vujosevik 1.72 m boyundadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Slagana Vujosevik’in 13 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı ve güzel oyuncu Slagana Vujosevik hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kimdir, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Slagana Vujosevik, erişim tarihi: 16 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.