Twitter Sayfanızı Büyütmenin 3 Yolu

Twitter sayfanız ile aylardır uğraşıyorsunuz ve bir türlü büyütemediniz mi? İşte bu yazı da tam da bu problemle ilgili çözüm önerilerini sunacağız. Eğer henüz bir twitter hesabınız yok ise Twitter hesabu açma konusundan sonraki yazılarımızda bahsedeceğiz. İster kurumsal ister kişisel sayfa olsun Twitter etkileşimlerinizi tavan yaptırmak istiyorsanız bu yazıyı sonuna kadar dikkatle okuyun ve notlar almaya çalışın.

Öncelikle kısaca organik ve bot takipçi konusuna değinmek istiyorum. Sayfanızı takip eden kişilerin aktif kişiler olması etkileşimi arttırmak için büyük bir etken. Kullanıcıların bir önemi olmamasına, yani sadece sayı olarak takipçinin artmasına rağmen neden bot takipçiler satın aldığının da bir cevabı var. İnsanlar takibe takip veya reklam ile sayfanızı büyütmeye çalışırken takip etmeden önce ilk olarak sayfanızım popülerliğine bakacaktır. Takipçisi çok az bir sayfayı çok az kişi takip etme eğiliminde olacaktır. Tam da bu noktada sayfayı büyütürken işinizi kolaylaştırmak için biraz bot takipçinin devreye girmesi yararlı olabilir.

İlginizi Çekebilir:  İninal Hata Banka Tarafından Sistemsel Bir Hata Oluştu Ne Demek?

Sayfa büyütmek için 3 yoldan bahsedeceğiz. Bunların hepsinin kendine has avantajları ve dezavantajları olacaktır. Yine duruma göre size en uygun yöntemi seçmek, bütçenize, zamanınıza ve Twitter üzerindeki hedefinize göre değişecektir.

1. Sponsor Reklamı

Bu yöntemde direkt olarak Twitter’a veya Twitter üzerindeki büyük sayfalara reklam verebilirsiniz. Bu yöntemler takipçinin orijinalliği açısından çok faydalı olacaktır. Ayrıca bu şekilde bir yol izlediğinizde hedeflediğiniz kitleyi daha net ayırarak takip edebilirsiniz böylece sayfanızla alakası olmayan insanlar için çalışma yapmamış olursunuz. Bu yolu izlemenizin eksi tarafı ise en maliyetli yolun bu olacağıdır. Abartısız olarak söylüyorum ki, binlerce lira harcamanız gerekebilir. Bu açıdan baktığımızda kurumsal hedefli sayfalar için daha uygun gibi duruyor.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Eklemeye İzin Ver Ne Demek?
2. Takipçi Satın Almak

Bu yöntemi seçtiğinizde geri dönüş almanız hızlı olacaktır. Fakat takipçilerin etkileşiminden emin olabilmek için yüksek miktarlarda takipçi satın almadan evvel 1-2 k takipçi alıp deneme yapın. Satışı yapanlar sadece bot değil aktif, organik, Türk takipçi gönderdiklerini iddaa ediyorlar. Bu yöntemin en güzel özelliği maliyetlerin çok düşük olması ve birkaç gün içinde bile onbinlerce takipçiye erişebiliyor olmanız.

İlginizi Çekebilir:  N11 Ürün Kaydederken Hata Oluştu Ne Demek?

3. Takibe Takip Yöntemi

Bu yöntem tamamen maliyetsiz olması yani bir ücret ödemenize gerek olmaması sebebiyle çok tercih ediliyor. Aktif ve büyük sayfalara giriyorsunuz yeni paylaşım yapanların favori listesindekileri tek tek takip ediyorsunuz. Bu şekilde günde yaklaşık 60-70 takipçi elde edebilirsiniz. Daha fazlası çok zor gibi görünüyor. Sebebi ise Twitter size günlük yaklaşık 1,000 takip limiti koymakta. Bu engel de yaptığınız işlemş oldukça yavaşlatacaktır. Ayrıca takibinize geri dönenleri takipten çıkmayın. Bu kişisel hesaplar için daha avantajlı gibi duruyor. Ücretsiz olmasına rağmen baya zahmetli bir yol.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat