Teknoloji

App Store Ön Siparişte Ne Demek?

Apple iPhone ve iPad cihazlarında tüm uygulamaları App Store üzerinden kolayca görüntüleyerek indirebilirsiniz. Tabi bunun bir de ücretli tarafı mevcut. Sevdiğiniz oyunları ve diğer uygulamaları ücretli bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Apple ekosistemine yeni geçmiş kullanıcılar buradaki özellikleri tam olarak, detaylı bir şekilde bilmediklerinden dolayı ön siparişte gibi uyarıların ne anlama geldiğini de çözemiyorlar. Bu makalemizde işte tam bu kavram hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

App Store ön siparişte demek, ücretli olan herhangi bir uygulamanın yayın tarihi net olarak belli olmasa da yayına çıkmak üzere olduğunu belli etmektedir. Aynı zamanda bu ücretli bir uygulama olduğu için ön sipariş esnasında ödeme yapmanız gerekir. Bu aşamadan sonra ilgili uygulama yayınlanmaya başladığı anda ilk olarak sahip olabileceksiniz.

Teknoloji kategorimizde buna benzer binlerce makalede iPhone cihazlar hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Diğer makalelerimize de göz atmayı ihmal etmeyin. Özet olarak, ön sipariş esnasında yapacağınız bir ödeme aylık abonelik gibi değil, uygulamayı indirebilmek için ödeyeceğiniz tek seferlik ücreti belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds