Ucuza Telefon Aksesuarı Nasıl Bulunur?

İster internetten satış yapıyor ister bir telefon aksesuarı mağazası açmayı düşünüyor olun bu yazı özellikle ilk defa bu sektöre giriş yapmayı düşünüyorsanız sizin için faydalı olacaktır.

Telefon aksesuarı satmaya karar verdiyseniz bilmeniz gereken birkaç önemli noktadan bahsedeceğim. İlk olarak kar marjları gerçekten çok yüksek olan bu sektör bu yönüyle çok can alıcı olsa da rekabetin yüksek olması nedeniyle bir kez daha düşündürebilir.

Yurtdışından bu ürünleri ithal etmek için yüksek hacimli alımlar yapmanız ve gümrük vergileri gibi konular ile ilgilenmeniz gerekecektir. Size daha kolay bir yoldan bahsedeceğim. Eğer İstanbul’da iseniz Eminönü sizin için harika bir fırsat. Şehir dışında olsanız dahi gelip buralarda en azından öncelikle piyasanın nabzını tutmanızı öneririm. Tahtakale iş hanında onlarca telefon aksesuarcısı sizi bekliyor olacaktır. Ürünlerin fiyatını sormadan önce toptan almayı düşündüğünüzü mutlaka belirtin. Örneğin telefon için kırılmaz cam ekran koruyucu parekende fiyatını 10 liraya bulacakken eğer toptan alacağınızı belirtirseniz tanesi 70 cent civarında komik bir rakama düşüyor.

İlginizi Çekebilir:  Dataizm Nedir?

Unutmadan burada yapacağınız tüm toptan alışverişler dolar üzerinden hesaplanıcaktır. Fiyatları daha da düşürüp sıkı pazarlığa girişmek isterseniz tek seferde bir mağazadan 300-400 TL üzerinde alım yapmanız gerekecektir. Tahtakale iş hanında ucuza telefon aksesuarı toptancılarını karışık halde bulabileceğiniz gibi hanın arka kapısından çıktığınızda hasırcılar çarsısı farklı bir dünya olarak karşınıza çıkacak. Burada telefon kılıflarını toptan bir şekilde çok ucuza temin edebilirsiniz. Telefoncularda gördüğümüz 5 liraya satılan silikon kılıflar burada 40 cent civarında hatta toplu alımlarınızda 5-10 tane kılıfı size hediye olarak bile verebilirler. Alışveriş yaptığım toptancılardan biri: ‘Biz bunları kilo ile alıyoruz 10 cent gibi rakamlara satılsa bile bizim için kâr sayılır’ demişti. Eminönü’nde aksesuarlar için onlarca dolaşmış biri olarak eğer yazının altına yorum bırakırsanız sorularınızı cevaplayabilirim.

Teknolojik Deli

Montaigne'e çıraklık yapıyordum, kovuldum. Biraz okuduktan sonra neden kovulduğumu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri - evden eve nakliyat